Комунальний заклад "Заклад дошкільної освіти (ясла-садок) №8 "Вишиванка" Володимирської міської ради

«Вишенька»

Група «ВИШЕНЬКА»

З дітьми працюють вихователі Курпіль Валентина Анатоліївна та  Захарчук Тетяна Леонідівна.

Помічники вихователя Сідловська Надія Василівна.

 

Віртуальне знайомство з групою: https://youtu.be/1t7MSsKFngI

 

Педагогічне кредо групи:

"Вміння знаходити здібних та обдарованих дітей - талант,

вміння їх вирощувати - мистецтво.

Але найважливішим є любов до дитини!"

 

 

ШАНОВНІ БАТЬКИ!  СПОРТ - ЗАПОРУКА ЗДОРОВ’Я ВАШОЇ ДИТИНИ!

Не секрет, що спорт дуже корисний і корисний не тільки для дорослих, а і для дітей.  Дехто може сказати, що займатись спортом дітям не потрібно, адже вони ведуть дуже активний спосіб життя. Проте, саме спорт допомагає дитині не тільки стати здоровішою та зміцнити імунітет, але й набратись впевненості, вольових якостей, навчитись дисципліні та взаємодії з однолітками.

Так у чому ж полягає користь спорту для дітей?

  1. Займаючись спортом, дитина розширює свій кругозір, самовдосконалюється, формує корисні риси своєї індивідуальності, що в майбутньому допоможе здобути їй певних висот.
  2. Заняття спортом покращують емоційний стан дитини. Спорт допомагає від психологічної перевтоми, покращує емоційний стан дитини та в цілому підвищує загальне самопочуття.
  3. Спорт надає впевненості в собі. Займаючись спортом, дитина стає витриваліша, починає легше долати навантаження в буденному житті. Дитина починає ставити свої маленькі цілі і досягати їх.
  4. І, звичайно, регулярні заняття спорту допоможуть не тільки покращити фізичний стан дитинин, але й допомогти при лікування зaхворювань. Займаючись спортом, у дітей покращується зір, імунітет, зміцнюється сон, стимулюється робота серця, вдосконалюється опорна-рухова система та зміцнюється вестибулярний апарат.

 

Шановні батьки! 

Все життя дитини пов’язане з грою. Що менша вона, то більше часу має виділятися для її ігор.

Діти ще не вміють самостійно гратися, у них малий життєвий досвід і досвід поводження з іграшками. Протягом всього дошкільного віку їм треба пройти довгий шлях розвитку ігрової діяльності. Дітей треба вчити гратися. Для того, щоб правильно і цікаво організувати ігри, важливо викликати у дітей життєрадісний настрій, активну поведінку:

  • вчити гратися з іграшками, дбайливо до них ставитися, помічати їх привабливість та красу,
  • виховувати бажання гратися разом, прагнути до спілкування, співчуття, доброзичливого ставлення одне до одного.

Сподіваємось, що ігри, запропоновані нами, допоможуть цікаво і не без користі провести вільний час, поєднати хатню роботу із спілкуванням з дитиною і, навіть, зробити  прогулянку не тільки цікавою, але й корисною.Для розвитку радісних, цінних у виховному значенні ігор дітям слід давати різні іграшки, посібники. Ігри належить супроводжувати казками, віршиками, потішками, примовлянками тощо.
Сірники, ватяні палички, ґудзики, жолуді, каштани.  Коли дитина грається з дрібними предметами (звісно, під наглядом дорослих!), то розвивається не тільки дрібна моторика, а й просторове мислення, уява, тактильна чутливість. Із сірників, ватяних паличок, жолудів, каштанів і ґудзиків можна викладати різні малюнки, як довільно, так і за схемою. Причому всі ці предмети можна поєднати в одному малюнку. Починати доречно з простих геометричних фігур — квадрата, трикутника, ромба, сонечка, поступово ускладнюючи ігри. Із сірників і ватяних паличок добре  виходять зірки, їжачки, машинки, ялиночки, будь-які фігури, що містять багато прямих ліній. Спочатку малюнок викладає мама, адже малюка необхідно зацікавити. Потім «твір» можна робити разом. Навіть найменшим діткам буде корисно перебирати ґудзики — виймати з коробочки і складати назад, нанизувати ґудзички на мотузочок і робити намиста й браслети. Тільки при цьому мама повинна бути дуже уважною: раптом малюк потягне іграшку до рота! Якщо дитина зовсім мала і є небезпека, що вона проковтне дрібні деталі, то слід нанизати ґудзики різних кольорів і розмірів на жорстку міцну волосінь. Така іграшка може бути і брязкальцем, і матеріалом для лічби, і наочним посібником для вивчення кольору, лічби і розміру. 

Тож грайте з дітьми, або дозволяйте їм гратися за своїм бажанням. Грайтеся з задоволенням і розумом!