Комунальний заклад "Заклад дошкільної освіти (ясла-садок) №8 "Вишиванка" Володимирської міської ради

Загальні правила закладу

  Правила прийому до закладу дошкільної освіти № 8 "Вишиванка"

 

 Правила  поведінки батьків на дитячих святах та розвагах  у ЗДО № 8 "Вишиванка"

 

Шановні батьки!

 У ЗДО № 8 «Вишиванка» діють правила, які допоможуть правильно організувати час перебування у ньому Ваших дітей.

Запрошуємо до співпраці та просимо дотримуватися наступних правил:

 1. ЗДО № 8 «Вишиванка» працює з 7.30  до 8.30. За необхідністю та письмовою заявою батьків дитина може відвідувати чергову групу, яка функціонує з 18.00 до 19.30.
 2. Батьки, або особи, що за їх дорученням приводять дитину в дошкільний заклад, мають передати дитину вихователю або тому працівникові ЗДО, який приймає дітей в цей час. Неприпустимо відправляти дитину до ЗДО саму, без супроводу дорослого. Увечері при залишенні дітьми ДНЗ, вихователь зобов’язаний передати дитину батькам або іншій особі,  що прийшла за їх дорученням. Вихователь  не має права віддавати дітей з ЗДО неповнолітнім дітям, батькам у нетверезому стані.
 3. Батькам варто заздалегідь домовитися з вихователем щодо тих осіб, яким вони доручають забирати дитину з ЗДО  (таке доручення оформляється письмово).
 4. Приводити в ЗДО потрібно здорову дитину в чистому одязі та взутті, що відповідає розміру ноги дитини та санітарно- гігієнічним вимогам; повідомити вихователя про її самопочуття вдома та незвичайні випадки (падіння, ушкодження, скарги на погане самопочуття тощо). Приводити дитину до ЗДО з 7.30 до 8.30.
 5. Своєчасно повідомляти вихователя про хворобу дитини та інші причини її відсутності в ЗДО.
 6. Після тривалої відсутності дитини (більше 30 днів) або перенесеної хвороби необхідно надати вихователю довідку від лікаря про стан здоров’я дитини і  можливість перебування в дитячому колективі.
 7. Вихователь зобов’язаний щодня оглядати дитину з метою своєчасного виявлення ознак хвороб, нездужання, тілесних ушкоджень (синці, подряпини, забої тощо). Якщо під час ранкового прийому в ЗДО у дитини виявлено ознаки хвороби, батьки зобов’язані  звернутися до лікаря за консультацією або медичною допомогою.
 8. За дитиною зберігається місце у ЗДО у разі її хвороби, карантину, санаторного лікування, на час відпустки батьків або осіб, які їх замінюють, а також у літній період (75 днів). У разі відсутності дитини понад 75 днів, без письмової заяви батьків, її буде виключено із списків вихованців нашого садка.
 9. Вихователь не несе відповідальність за збереження прикрас Вашої дитини (сережки, хрестики тощо), іграшок, принесених з дому та візочків (санчат)  залишених на території ЗДО.
 10. Заздалегідь потурбуйтесь, щоб розпорядок дня дитини вдома був наближений до розпорядку дня дитячого садочка.
 11. Щоб уникнути випадків травматизму, обов’язково перевіряйте вміст кишень в одязі дитини на наявність небезпечних предметів.
 12. Батьківські збори та інші просвітницькі заходи, що проводяться в закладі, є обов’язковими для відвідування.
 13. Рекомендуємо Вам виконувати поради педагогічних та медичних працівників закладу стосовно розвитку, виховання та навчання та зміцнення здоров’я дитини.
 14. На публічних заходах, які відбуваються у ЗДО, може вестися відео або фото зйомка за участю Вашої дитини. Адміністрація ЗДО залишає за собою право використовувати матеріали зйомок для публікації на офіційному  сайті, сторінках закладу у соцмережах, ЗМІ, періодичних виданнях.
 15. Своєчасно вносити плату за харчування дитини до 20 числа кожного місяця.
 16. Використовуйте право на сприяння до залучення додаткових джерел фінансування з метою розвитку матеріально- технічної бази закладу.
 17. Адміністрація ЗДО завжди готова до співпраці з Вами у разі виникнення проблемних питань.

 

 

Вартість харчування дітей у закладі дошкільної освіти № 8 "Вишиванка"

З  12 вересня 2022 року рішенням виконавчого комітету Володимирської міської ради від 08.09.2022 року №295  у ЗДО Володимир-Волинської міської територіальної громади встановлено плату за харчування дітей за один день:

       -   50.00 грн.     (батьківська плата - 25,00 грн., міський бюджет 25,00 грн.) 

                                                 -  для дітей віком від 2 до 4 років;

       -  65.00 грн.   (батьківська плата - 32,50 грн., міський бюджет 32,50 грн.)

                                                для дітей віком від 4 до 6 (7) років.

 Звільнено на 100% від оплати за харчування в ЗДО:   

 • дітей – сиріт, позбавлених батьківського піклування;
 • дітей з інвалідністю;
 • дітей з особливими освітніми потребами, які навчаються у спеціальних та інклюзивних групах;
 • дітей з сімей, які отримують допомогу відповідно до Закону України «Про державну соціальну допомогу малозабезпеченим сім’ям» (у сім’ях, у яких сукупний дохід на кожного члена сім'ї за попередній квартал не перевищував рівня забезпечення прожиткового мінімуму (гарантованого мінімуму);
 • дітей з числа осіб, визначених у статті 10 Закону України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту»;
 • дітей, один з батьків яких загинув (пропав безвісти), помер під час захисту незалежності та суверенітету України;
 • дітей батьків - учасників бойових дій, які  брали  безпосередню участь в антитерористичній операції на сході України або операції об’єднаних сил;                           
 • дітей з  числа внутрішньо переміщених осіб та дітей, які мають статус дитини, яка постраждала внаслідок воєнних дій і збройних конфліктів.

Зменшується  плата  за   харчування  дітей   в ЗДО на 50% для батьків  у сім’ях  яких троє і більше дітей. 

З  01 листопада 2022 року згідно рішення виконавчого комітету Володимирської міської ради від 27.10. 2022 року № 376 «Про зміни та доповнення до рішення виконавчого комітету Володимирської міської ради від 08.09.2022 року № 295  «Про встановлення  розміру плати за харчування  дітей у закладах дошкільної освіти»

 додатково звільнено на 100%  від оплати за харчування дітей у ЗДО:

 • дітей співробітників правоохоронних органів, які беруть безпосередню участь у бойових діях;
 • дітей батьків, мобілізованих для здійснення заходів із національної безпеки та оборони, відсічі та стримуванні збройної агресії;
 • дітей, померлих батьків - учасників бойових дій, які  брали  безпосередню участь в антитерористичній операції на сході України або операції об’єднаних сил.                            

З  29 вересня 2023 року згідно рішення виконавчого комітету Володимирської міської ради від 28.09. 2023 року № 363 «Про внесення змін та доповнень до рішення виконавчого комітету Володимирської міської ради від 08.09.2022 року № 295  «Про встановлення  розміру плати за харчування  дітей у закладах дошкільної освіти»

 додатково звільнено на 100%  від оплати за харчування дітей у ЗДО:

 • дітей, які перебувають у сім’ї патронатного вихователя.

Адміністрація ЗДО

 

 

 

 

Ми є прикладом для наслідування наших дітей.

Не слід вимагати від них дотримання тих правил,

яких не дотримуємось самі.

Любіть дітей, цінуйте, шануйте їхні почуття,

адже діти — це найдорожче, що ми маємо!