Комунальний заклад "Заклад дошкільної освіти (ясла-садок) №8 "Вишиванка" Володимирської міської ради

Правила для батьків вихованців ЗДО № 8 на період адаптивного карантину

ШАНОВНІ БАТЬКИ!

З відновленням повноцінної роботи у ЗДО № 8 «Вишиванка» продовжують діяти посилені заходи профілактики.

Ми всі розуміємо, що вірус Covid-19 потенційно небезпечний для усіх! 

Рекомендуємо уважно ознайомитися з офіційними рекомендаціями МОЗ, щоб у разі чого не панікувати, а діяти чітко та згідно з правилами.  Доводимо до вашого відома наступний алгоритм дій у разі  виявлення хворої дитини у закладі:

Крок 1.

 • Вихователь телефоном інформує директора ЗДО, медпрацівника та батьків.
 • Медпрацівник забирає дитину до ізолятора та повідомляє заступника директора про приміщення, яке необхідно дезінфікувати.
 • У разі потреби медпрацівник викликає швидку медичну допомогу.
 • Батьки зобов’язані у найкоротший термін забрати дитину з ознаками хвороби з ізолятора ЗДО додому.
 • Дітей групи ізолюють (припиняється рух дітей по садку).

Крок 2.

 • Помічник вихователя дезінфікує приміщення групи.
 • Директор інформує міське управління освіти про виявлення дитини з ознаками хвороби, обмежується вхід до приміщення, де перебуває дитина із симптомами хвороби.

Крок 3.

 • Вихователь проводить інструктаж з дітьми, які контактували з дитиною з ознаками хвороби.
 • Діти з групи, де виявили дитину із симптомами, переходять на самоізоляцію до отримання результатів лабораторних досліджень.

Крок 4.

 • Якщо тест не підтверджує COVID-19, діти повертаються до дитячого садка.
 • Якщо тест підтверджує COVID-19, діти даної групи не відвідують заклад протягом двох тижнів.

Нагадуємо, що основними симптомами COVID-19 є підвищена температура, лихоманка, сухий подразнюючий кашель, утруднене дихання, задуха, стискання в грудях, біль у горлі.

Вірус може приховувати себе якийсь час. Перевіряйте стан дитини до виходу з дому! Якщо на Covid–19 хворіє хтось, хто мешкає з дитиною разом, не ведіть дитину до ЗДО. Якщо Ваша дитина захворіла на Covid–19 (або є підозра на те, що вона хвора) повідомте негайно про це вихователя для подальшого спостереження за іншими дітьми у групі.

Бережіть себе та своїх близьких! Бажаємо всім міцного здоров’я!

Пам’ятайте, що соціальна відповідальність – НАЙГОЛОВНІШЕ!

 

 

ПАМ’ЯТКА ДЛЯ БАТЬКІВ

діти яких відвідують ЗДО № 8  «Вишиванка» у період адаптивного карантину

ШАНОВНІ БАТЬКИ!

 1. Перш ніж привести дитину в заклад дошкільної освіти, зверніть увагу на стан її здоров`я. За найменших підозр у дитини та членів усієї родини захворювань  (ГРВІ, нежить, підвищення температури тощо), необхідно залишити дитину вдома, звернутися до сімейного лікаря, прийняти міри самоізоляції та обов’язково попередити вихователя групи.
 2. Завжди надавайте вихователеві правдиву інформацію стосовно стану здоров’я дитини та членів родини.
 3. Дотримуйтесь режиму роботи закладу: приводьте дитину до ЗДО своєчасно з 7.30 до 8.30, зберігаючи соціальну дистанцію з працівниками та іншими батьками 1,5 м. Уникайте скупчення людей в громадських місцях.
 4. Ранковий прийом дітей здійснюється вихователями на території ЗДО (на майданчиках вікових груп). Вранці та кожні чотири години протягом дня дітям проводиться температурний скринінг. Діти з температурою тіла понад +37,2°С та з ознаками респіраторних захворювань будуть відсторонені.
 5. Батьки, або особи які їх замінюють, що супроводжують дитину на  території закладу повинні бути в захисних масках з покритими носом та ротом, відповідно до карантинних вимог.
 6. Попередьте вихователя, якщо у вашої дитини можливі алергічні реакції на миючі, дезінфікуючі засоби та антисептики.
 7. Забороняється приносити з дому іграшки, їжу, ґаджети та інший матеріал (олівці, книги, тощо), окрім особистих речей та засобів гігієни: одяг, змінне взуття, паперові та вологі серветки, головний убір.
 8. Надайте вихователеві свій достовірний мобільний номер телефону або інших членів родини для зв’язку у разі виникнення непередбачуваної ситуації (погіршення стану здоров’я дитини, тощо). 
 9. З метою отримання оперативної інформації про зміни в організації роботи ЗДО (режим, освітній процес тощо) щоденно переглядайте офіційний сайт закладу,  сторінку Вашої групи в Viber, де буде розміщено актуальну інформацію.
 10. Для вирішення нагальних питань, отримання інформації стосовно роботи закладу звертайтесь до адміністрації  в телефонному режимі або он-лайн. Контактний телефон ЗДО № 8: (03342)3-32-00;          e-mail: vishivanka8@gmail.com
 11. Дотримуйтесь режиму обмеженого перебування дитини в громадських місцях.  Це є небезпечним для її здоров’я навіть під час послаблення карантину.                    
 12. Шановні батьки! Лише спільними зусиллями ми зможемо зберегти власне здоров`я та здоров’я  дітей! Здоров`я дитини та кожної  родини  – це головне!

Вдячні за розуміння і підтримку!