Комунальний заклад "Заклад дошкільної освіти (ясла-садок) №8 "Вишиванка" Володимирської міської ради

Наша історія

4 листопада 1989 року у місті Володимир - Волинський було відкрито, наймолодший за віком, дитячий дошкільний заклад. Готуючи кімнати груп до прийому дітей, новостворений колектив дитсадка прикрасив їх різними вишивками: рушниками, серветками, доріжками, шторами. Нове, необжите ще приміщення, враз набрало домашнього затишку, замилувало  яскравими барвами. Тому і в назву садка  вплелося гарне, милозвучне слово "Вишиванка".

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

25 років очолювала колектив Іващенко Любов Степанівна -  мудрий педагог,   хороший організатор і просто чудова жінка, яка створювала комфортні умови для виховання та навчання дітей.

З відкриття садочка працює вихователем-методистом Балабанова Тетяна Борисівна – енергійна, вимоглива, знавець дошкільної освіти, яка вміло впроваджує в роботу садка цікаві, творчі ідеї, узагальнила кращий досвід педагогів.

За час існування закладу головами профспілки  були активні, досвідчені педагоги:  Гордіюк Надія Володимирівна, Воробей Світлана Петрівна,  Кавюк Тетяна Миколаївна (очолює профспілковий комітет уже понад 15 років). Профспілкові лідери завжди створювали  позитивну атмосферу в колективі, дбали щоб дитячий садок став  другою домівкою для колег.

Не минули «Вишиванку» й труднощі, які почалися з 2001 року, зачепивши усі садочки міста. З 2001 до 2004 року у ЗДО №8 працювало лише сім груп, працівники, за бажанням , звільнялися, а ті, що залишилися - ділили ставки. На щастя тяжкі часи позаду, з року в рік  кількість вихованців поступово збільшувалася.

На сьогодні у садочку понад 400 діток, це 13 груп, працюють до 70 працівників.

У 2014 році колектив закладу дошкільної освіти очолила Гузь Зоряна Олегівна, компетентний педагог, сучасний керівник. Зоряна Олегівна вирізняється умінням генерувати ідеї, працювати цілеспрямовано, враховуючи можливості і здібності кожного працівника, забезпечувати сприятливі умови для ефективного впровадження в практику роботи закладу прогресивних методик, педагогічних інновацій та технологій.

 

Колектив ЗДО № 8 пам’ятає педагогів, які своїми досягненнями, своєю наполегливою працею, своїм досвідом створювали "ЗОЛОТІ СТОРІНКИ" історії ЗДО № 8 "Вишиванка":

Шпакова Алла Василівна - переможець міського конкурсу "Вихователь року 1993, 2001"

Миколайчук Оксана Миколаївна - переможець міського конкурсу "Вихователь року 1992, 2004"

Воробей Світлана Петрівна - переможець міського конкурсу "Вихователь - методист року 2005"

Юрчук Світлана Олексіївна - переможець міського конкурсу "Вихователь року 2010"

Оліфірович Наталія Володимирівна - переможець міського конкурсу "Вихователь року 2011" 

                    

Лущакевич Олена Миколаївна - переможець міського конкурсу "Вихователь року 2013",

лауреат ІІ (обласного) туру  Всеукраїнського конкурсу    професійної майстерності педагогів ДНЗ «Вихователь року - 2013» - ІІ місце,

переможець Всеукраїнського конкурсу освітніх технологій 2019 року серед практиків (дошкільна освіта) – нагороджена грамотою науково-методичного журналу Міністерства освіти і науки України «Дошкільне виховання» за публікацію творчого доробку у журналі  "Дошкільне виховання" №8 за 2019 рік

 

Цьось Наталія Миколаївна - переможець міського конкурсу "Вихователь року 2016"

Радюк Наталія Вікторівна - переможець міського конкурсу "Вихователь року 2018"

 

Нагородженні нагрудним знаком МОН України "Відмінник освіти України" педагоги:

Шпакова Алла Василівна - 2004 рік

Михайлюк Надія Борисівна - 2005 рік

Синьчук Євгенія Миколаївна - 2006 рік

Іващенко Любов Степанівна - 2007 рік

Балабанова Тетяна Борисівна - 2007 рік

Кавюк Тетяна Миколаївна - 2010 рік

Нагородженні Подякою МОН України педагоги:

Андросюк Тетяна Миколаївна - 2018 рік

Гузь Зоряна Олегівна - 2021 рік

Лущакевич Олена Миколаївна - 2022 рік

Минають  роки, виростають наші вихованці,  у 2019 році «Вишиванка» відзначила своє 30-річчя! Завжди  колектив закладу  працює сумлінно, дбає щоб жилося малечі у «Вишиванці»  цікаво і весело, знаходиться в постійному пошуку нових форм і методів роботи з усіма учасниками освітнього процесу.

Історію "Вишиванки" створювали люди, які працювали в установі!

Дякуємо усім працівникам

за вкладені частинки душі, створення сприятливих умов для особистісного становлення і творчої самореалізації кожного вихованця дитячого садка.