Комунальний заклад "Заклад дошкільної освіти (ясла-садок) №8 "Вишиванка" Володимирської міської ради

Калейдоскоп педагогічних знахідок

Місячник педагогічної майстерності - це чудова можливість обмінятися творчими знахідками, поділитися досвідом, навчитись у колег чогось нового.

 

Своєю майстерністю поділилися педагоги, які атестуються у 2022-2023 навчальному році. Відбувся показ накопиченого досвіду роботи за інноваційними технологіями. Усіма учасниками було продемонстровано вміння цілеспрямовано застосовувати методи і прийоми, спрямовані на розвиток пізнавальної й емоційної сфери дошкільників.

Практичний психолог Оксана Вікторівна Онишко провела в старшій інклюзивній групі авторське заняття на тему: "Ігровий вернісаж", в якому усі присутні мали змогу емоційно відпочити та збагатили свої знання новими ідеями для формування ключових компетентностей у дітей з ООП.

З метою створення умов для самореалізації педагогів у творчості, втілення в художній роботі власних неповторних рис своєї індивідуальності, для педагогів закладу вихователь Тетяна Миколаївна Михальчук провела майстер-клас на тему: "Дари природи завжди у пригоді". « повернутися до списку новин