Комунальний заклад "Заклад дошкільної освіти (ясла-садок) №8 "Вишиванка" Володимир-Волинської міської ради

Впровадження паперової інженерії в освітній процес "Вишиванки"

 Сучасні діти передшкільного віку – відкриті, розкуті, творчі, комунікабельні.

 Старі іграшки не викликають у дошкільнят особливого інтересу. Тому ми, педагоги ЗДО № 8 "Вишиванка", намагаємось створювати умови не лише для формування ігрових умінь, а й для розвитку творчих здібностей, винахідливості, уяви, індивідуальності, фантазії. Саме STREAM - освіта, новий інтеграційний підхід до розвитку, виховання та навчання дітей, допомагає нам зацікавити наших вихованців. Цей напрям інтегрує в собі завдання з формування у дітей загальних наукових уявлень про навколишній світ, ознайомлення з інформаційно-комунікаційними технологіями, розвиток уміння експериментувати, конструювати; навчання основ опрацювання змісту тексту, грамоти, математики, а також різних видів мистецтва та дослідницької діяльності. Завдання педагога - створити умови для прояву самостійності та  прикладного застосування власних зусиль самими дошкільниками.

У листопаді 2021 року педагоги середніх та старших груп ЗДО провели цикл занять для вихованців з паперової інженерії під час якого вихователі підтримували прагнення дітей приймати рішення, виявляти ініціативу, обирати на свій розсуд шляхи та засоби досягнення мети, реалізувати власний задум.

Як реалізовуються напрямки STREAM - технології у ЗДО № 8 - за посиланням  https://youtu.be/c-20rBJJCfY« повернутися до списку новин